Romans

Blogi są ułożone alfabetycznie według nazw blogów.
 Kliknij na tytuł, aby przejeść na stronę.Dark Angel
Melanie Grey - miła, sympatyczna oraz silna i zaradna dziewiętnastolatka z Holmes Chapel, która intryguje Harry'ego Styles'a - dwudziestotrzyletniego fotografa oraz właściciela agencji modelek. Pomimo, że Melanie ma dopiero dziewiętnaście lat, ciężko pracuje aby zapewnić rodzinie godne życie. Można powiedzieć, że jest człowiekiem orkiestrą w Sweet Heaven - jedynej kafejce w okolicy. Od razu zaciekawia młodego fotografa, który przejazdem znajduje się w swoim rodzinnym mieście. Znając jej sytuację, niemalże od razu proponuje jej układ nie do odrzucenia. Jednak nic nie będzie takie łatwe jak się wydawało. Zakazy rodziców, kłótnie, samotność, sekrety i wiele innych rozterek staną na drodze dziewczyny. Jak sobie poradzi? Czy wybierze dobrze? Czy będzie żałować swoich decyzji, a co ważniejsze, znajomości z Harry'm?
majkelina22


Don't want you anymore.
Spotkali się pod koniec 2008 roku. Oboje wtedy mieli szesnaście lat. On - znaczył niewiele, a mało szkodliwe wybryki i drobne kradzieże powoli prowadziły go do władzy. Ona - była jedną z najbardziej obiecujących uczennic. Zawsze pomocna, zawsze szczęśliwa, lecz do pełni szczęścia brakowało jej jednego. "Mamy siebie, więc mamy wszystko." - Dziewczyna zaciekle tłumaczyła rodzicom, którzy wiedzieli, że wszystko źle się dla niej skończy. Obniżały się oceny i frekwencja, aż wreszcie wyprowadziła się z domu. Minęły dwa lata i zaczęło się piekło. Jego zdrady, narkotyki, kłótnie, ataki. Postanowiła uciec, mimo, że nie była pewna doskonałości swojego planu. Minęły ponad trzy lata, a on pojawia się w jej życiu na nowo. Rozpozna ją i skrzywdzi ponownie czy zrozumiał swój błąd i spróbuje to odbudować?
Opowiadanie zawiera treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
bells


Forever in my heart
Zwykła dziewczyna z dobrej rodziny, która pragnęła tylko prawdziwej miłości. Pewnego dnia jej życie się odmieniło. Do jej szkoły dołączył nie jaki Justin Bieber bożyszcze nastolatków, którego ona nienawidzi. Czy go polubi? Czy on może nie jest taki zły? Będą przyjaciółmi, a może coś więcej? A może nastąpią pewne komplikacje?
Julia Bieber


Light in the dark
Justin: ,,Kiedy mnie widzą, trzymają się jak najdalej. Dziwki, alkohol, narkotyki, walka to mnie kręci, a raczej kręciło dopóki na poznałem jej piękna, zadziorna, urocza, mądra. Wszystko było świetnie, do czasu kiedy pojawiła się Emily. Straciłem przez nią przyjaźń, zaufanie i tą piękność. Mój wygląd zewnętrzny bardzo się zmienił od tamtego czasu, a ona mnie nie poznaję, lecz serce zostało nienaruszone. Codziennie rano wchodzę na to cholerne drzewo tylko po to, aby ją zobaczyć.``
Selena: ,,Życie z każdym dniem staje się trudniejsze. On znikną tak po prostu, jakby wcale nie istniał, powiedział, że będzie zawsze tylko nierozpoznawalny, ale czemu? Z dnia na dzień coś się zmieniło. Nawet nie poznałam jego imienia, a mój brat... nie chce nawet o nim słyszeć. Ryan jest jeszcze bardziej opiekuńczy od tamtego czasu... Nie żyję jak normalna nastolatka, nie mogę chodzić na imprezy bez nikogo z towarzystwa mojego brata, czy wychodzić z domu sama. Na zewnątrz wciąż jestem sobą, ale w środku czuję, że umieram.``
Ryan: ,,Ona jest dla mnie najważniejsza, nie wiem co bym zrobił kiedy bym ją stracił. Mój przyjaciel, a raczej teraz wróg numer jeden, ma czelność przychodzić i prosić o chociaż jedno spotkanie z moją siostrą. Jak go z nią zobaczę, nie daruję mu. Zadał mi cios....Emily. Kochałem tą dziewczynę, a on..
Julia Bieber


Sexy Teacher || Louis Tomlinson & Selena Gomez Fanfiction
Diana (w którą wciela się Selena) to młoda nastolatka. Można by rzec, że ma wszystko; cudownych rodziców, piękny dom, pieniądze, prawdziwych przyjaciół, masę znajomych i świetne wyniki w nauce. W ostatniej klasie miało jej zależeć tylko na jednym: świetnie napisanej maturze. Jednak gdy próg jej szkoły przekracza nowy matematyk - Louis - wszystko się komplikuje. Z czasem znajomość przeradza się w coś więcej.
Sassie Scremshoot


SHADOW
Lucy Benson - 18-letnia dziewczyna, która dostaje wszystko czego zapragnie oprócz miłości swoich wiecznie zapracowanych rodziców. Poznaje niebezpiecznego, aroganckiego chłopaka z którym zaczyna się zaprzyjaźniać. Po pewnym czasie wyprowadza się z domu razem ze swoją przyjaciółką Ashley. Jej przygoda dopiero wtedy się zaczyna.
Dream


Stay with me
Lily - dziewczyna, którą wszyscy lubią. Ma cudownych przyjaciół. Jest też Louis. Razem z Zaynem tworzą "groźną" paczkę. Na swój cel właśnie upatrzyli sobie Lily. Jednak Louis tego nie chce i będzie musiał chronić dziewczynę przed niebepieczeństwem świata zewnętrzenego. Czy zdoła to zrobić? Co będzie dalej?
Kasia Nieważne


Charlotte od zawsze chciała tańczyć, było to jej pasją i wielkim marzeniem. Jednak jej ojciec, miał dla niej zaplanowaną inną przyszłość.Nowojorski biznesmen nie pozwolił córce na spełnianie marzeń. Char postanowiła wyprowadzić się od ojca i zacząć życie po swojemu, odcięła się od jego pieniędzy i sama na siebie zarabiała. Jednak czy klub ze striptizem, był tym czego tak naprawdę pragnęła? Może jednak ta praca nie przyniesie jej tylko korzyści materialnych, a coś większego? może uczucie?
☼ Abbie ☼


We own the night
Rytm i Melodia. On taki mocny. Ona łagodna. Nie jest to opowiadanie które przedstawia bad boya i zwykłą dziewczynę. Ona mu się spodobała już zz pierwszym razem. Mimo że każdy uważał ją za nieudacznika. On wspaniały w oczach innych. Ale ona miała go za casanove. Mimo że tak myślała miała z nim przyjazne stosunki. Lecz jemu było mało. On ją kochał. Pokochał dziewczynę która była skrzywdzona przez los i miłości nie tolerowała.
Faith


You & I
Selena jest zwykłą nastolatką. Ale czy na pewno? Czy Selena dokona właściwego wyboru, gdy dowie się prawdy? Czy Harry będzie musiał walczyć o miłość? Czy przeszłość pozwoli zakochanym być razem?
Bu buu