Z członkami 1D

Blogi są ułożone alfabetycznie według nazw blogów.
 Kliknij na tytuł, aby przejeść na stronę.


Melanie Grey - miła, sympatyczna oraz silna i zaradna dziewiętnastolatka z Holmes Chapel, która intryguje Harry'ego Styles'a - dwudziestotrzyletniego fotografa oraz właściciela agencji modelek. Pomimo, że Melanie ma dopiero dziewiętnaście lat, ciężko pracuje aby zapewnić rodzinie godne życie. Można powiedzieć, że jest człowiekiem orkiestrą w Sweet Heaven - jedynej kafejce w okolicy. Od razu zaciekawia młodego fotografa, który przejazdem znajduje się w swoim rodzinnym mieście. Znając jej sytuację, niemalże od razu proponuje jej układ nie do odrzucenia. Jednak nic nie będzie takie łatwe jak się wydawało. Zakazy rodziców, kłótnie, samotność, sekrety i wiele innych rozterek staną na drodze dziewczyny. Jak sobie poradzi? Czy wybierze dobrze? Czy będzie żałować swoich decyzji, a co ważniejsze, znajomości z Harry'm?
majkelina22


Sexy Teacher || Louis Tomlinson & Selena Gomez Fanfiction
Diana (w którą wciela się Selena) to młoda nastolatka. Można by rzec, że ma wszystko; cudownych rodziców, piękny dom, pieniądze, prawdziwych przyjaciół, masę znajomych i świetne wyniki w nauce. W ostatniej klasie miało jej zależeć tylko na jednym: świetnie napisanej maturze. Jednak gdy próg jej szkoły przekracza nowy matematyk - Louis - wszystko się komplikuje. Z czasem znajomość przeradza się w coś więcej.
Sassie Scremshoot


SHADOW
Lucy Benson - 18-letnia dziewczyna, która dostaje wszystko czego zapragnie oprócz miłości swoich wiecznie zapracowanych rodziców. Poznaje niebezpiecznego, aroganckiego chłopaka z którym zaczyna się zaprzyjaźniać. Po pewnym czasie wyprowadza się z domu razem ze swoją przyjaciółką Ashley. Jej przygoda dopiero wtedy się zaczyna.
Dream


Stay with me
Lily - dziewczyna, którą wszyscy lubią. Ma cudownych przyjaciół. Jest też Louis. Razem z Zaynem tworzą "groźną" paczkę. Na swój cel właśnie upatrzyli sobie Lily. Jednak Louis tego nie chce i będzie musiał chronić dziewczynę przed niebepieczeństwem świata zewnętrzenego. Czy zdoła to zrobić? Co będzie dalej?
Kasia Nieważne